734 386 523 info@centrumkairos.cz
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROBUĎTE SVOU PRAVOU HEMISFÉRU s Kalmanem Horvátem

3. 2. 2023 @ 17:00 - 5. 2. 2023 @ 14:00

5380Kč

PROBUĎTE SVOU PRAVOU HEMISFÉRU

s Kalmanem Horvátem

Víkendový workshop pro lidi, kteří mají rádi okamžité pozitivní výsledky. 

Chceme-li být během několika hodin šťastnější, zdravější a úspěšnější, měli bychom se stát “superčlověkem“.  Současná doba od náš žádá nadstandardní kreativitu, schopnost se velmi rychle učit novým věcem či jazykům. Chce se od nás, aby naším tělem přirozeně proudilo mnohem víc životní energie. Jak takový super potenciál rozvinout?

Probuďte svou pravou hemisféru.

Levá hemisféra říká: „Všechny problémy a výzvy se dají vyřešit jen pomocí logiky, čísel a dřiny.” 

Pravá hemisféra se usmívá: „Když jsem k tvé dřině a logice přidala imaginaci, intuici a hravost, vznikl z toho A. Einstein, S. Jobs, W. A. Mozart.“ 

Levá hemisféra: „Achjo… Moje mechanická paměť se po padesátce většinou rychle zhoršuje.“ Pravá hemisféra: „Hmmm, to je zajímavé… Se mnou se většina lidí poměrně snadno naučí cizí jazyk i v sedmdesáti letech.“

Co vám víkendový workshop přinese? 

– Budete si pamatovat 50-100 čísel po dvou přečteních. Bez šprtání.

– Budete si pamatovat slovíčka cizího jazyka. Samozřejmě bez šprtání.

– Cizí jazyk zvládnete obstojně za dva roky.

– Díky rozvinuté imaginaci dokážete mnohem účinněji a rychleji 

aplikovat zákon přitažlivosti.  

– Výrazně a téměř okamžitě zlepšíte držení svého těla a svůj pocit psychické pohody.

– Ukážeme si, jak se snadno spojit se svým skutečným zdrojem radosti, síly a kreativity.

PO NAŠEM WORKSHOPU 

  1. Dostanete Kalmanův software, který vás bude dále trénovat v umění imaginace. Tento program vám bude kdykoliv a kdekoliv k dispozici.  
  2. Dostanete 50 % slevu na většinu Kalmanových videokurzů na www.kalisman.cz
  3. Dostanete inspiraci, díky které budete snadněji předávat své nové superschopnosti svým dětem.

Cena je 5380kč včetně ubytování, stravy a Kalmanova sotfwaru na trenink paměti a imaginace (standartní cena softwaru je 2500kč. Pro místní kteří ubytování nevyužijí je cena 4580kč.

Ubytování je ve sdílených pokojích, pro páry je možnost zabookovat dvoulůžkový pokoj za příplatek 500/osoba/víkend. Celkem tedy 5880kč/os.

Kuchyně je u nás domácí z kvalitních surovin, vegetariánská, není problém zajistit i stravu veganskou a domluvit se na případných dietách. Po celou dobu bude možnost využít plně vybavený bar. Včetně kvalitní kávy, sypaných čajů, domácích limonád a na večer třeba i míchaných nápojů.

Rezervace místa je formou zálohy 2000kč na č.ú 6414589369/0800.

Do poznámky k platbě napište: kurz Kalman a  Vaše jméno.Zaloha slouží jako rezervace vašeho místa a je vratná do 29.1, poté jen pokud za sebe seženete náhradu.

Neformální začátek semináře bude v pátek večer kde se společně seznámíme a zlehka se naladíme.V sobotu už to bude intenzivní vyučovací den poskládaný tak aby jste si z kurzu co nejvíce odnesly. Pokračovat budeme i v neděli a po obědě se rozloučíme. Pro ty kdo pojedou z dálky nebo z jiného důvodu mohou přijet až v sobotu ráno tak je to v pořádku, jen nám to dejte vědět.

O LEKTOROVY:

Lektor – Mgr. Kalman Horvát je svou podstatou rebel. Ve škole měl z matematiky trojky a čtyřky. Dnes učí učitele a děti tzv. MateMagiku (počítání pravou hemisférou). Jako podnikatel nechtěl používat manipulativní postupy. Vytvořil program Podnikání podle buddhistických principů. Jeho články se objevují v celostátních časopisech. Několikrát byl hostem v Českém rozhlase a televizi. DALŠÍ AKTIVITY Je zakladatelem a ředitelem neziskovky Pravý hemisférický ústav. Je rovněž členem správní rady divadla La Putyka. Máte na Kalmana dotaz? 774642681 www.kalman.cz

LEVOU HEMISFÉRU JSTE UŽ DO ZNAČNÉ MÍRY ROZVINULI.

 TEĎ JE ČAS A PŘÍLEŽITOST ROZVINOUT TU PRAVOU.

Podrobnosti

Zahájení:
3. 2. 2023 @ 17:00
Ukončení:
5. 2. 2023 @ 14:00
Cena:
5380Kč

Pořadatel

Centrum Kairos Marcel
Telefon:
734 386 523
E-mail:
info@centrumkairos.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum Kairos
Bukovina 53
Mírová pod Kozákovem, 51101
+ Google Mapa
Telefon:
734 386 523
View Místo konání Website