734 386 523 info@centrumkairos.cz

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Oslava v přírodním prostředí Českého ráje u Klokočských skal.
 
Sejdeme se ke společné oslavě v energeticky velmi silném dnu, kdy nás dle mayského kalendáře bude doprovázet, vyživovat a podporovat symbol 13 JELEN.
Posvátný jelen je symbolem hlubokého léčení, otevření zářivého srdce a ochrany. Tento den má velký obřadní vliv. Přibližuje nás k tomu, co nám může pomoci vytvářet léčivou energii pro to, co nás a naše okolí obklopuje. Symbolizuje sílu, autoritu a rozvoj vyšší inteligence a směřování univerzální léčivé energie.

Francouzský gastro víkend s Julií

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Přijďte si vychutnat chutě Francie v podání vášnivé kuchařky a pekařky Julie Macháčkové

Že je francouszká kuchyně samé maso? Kdeže! Francouzská kuchyně má spoustu skvělých bezmasých porkmů, které se staly klasikou a pojmem v gastronomii.
Co třeba ratatouille s gratinovanými bramborami, plněná provensálská zelenina, francouzská cibulačka, quiche,crème brûlée, croissanty atd.

Těšit se také můžete na Francouzské víno nebo míchaný nápoj Kir Royal. Na kytaru nám zahraje své podmanivé tóny Petr Vinduška.

Spojte procházku krásnou přírodou s gastronomickým zážitkem, nebo si u nás rezervujte pokoj a vychutnejte si celý víkend.

ECSTATIC DANCE JOURNEY in The Bohemian Paradise

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

V sobotu 2. července pořádám venkovní ´Ecstatic dance Jorney´ v Českém ráji.
Přijeďte v 17:30, začneme v 18h a skončíme v 21h. Jste vítáni předtím i poté zůstat na drink a užít si dobrou společnost.
K rezervaci: Prosím pošlete vstupné 400Kč na účet Guy Barrington ve Fio bance 2801793353/2010 s Variabilním symbolem 020722 a do poznámky napište své jméno. Vstupné na místě bude za 450Kč.
Pro více info mě kontaktujte zde na Facebooku (Guy Barrington) nebo na emailu: djcolibri1@gmail.com
Abychom se lépe propojili, zahřáli se a prohloubili svůj dech budu vás na začátku provázet. Poté už budete moct volně prozkoumávat prostor.
Ke konci této Cesty budete pozváni k tomu, abyste si lehli na zem, odpočinuli si, odevzdali se, roztáli a integrovat Sílu a krásu kterou jste načeprali.
Vše uzavřeme sdílením v kruhu a pokud budete chtít, jste zváni zůstat a užít si společný čas, občerstvení.

400CZK – 450CZK

Noční úplňkový Temazcal

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Temazcal je tradiční potní lázeň, jež nám dává příležitost k očistě v souladu se čtyřmi elementy. Je to rituál, který vede k propojení a harmonizaci naší energie s přírodními cykly, k návratu do lůna Matky Země...
Setkáním provede XOLOTL MARTINEZ, aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky. 

1300CZK

Libanonský gastro víkend s Mounou

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Přátele zveme Vás na další tématická gastro víkend tentokrát na téma libanonská kuchyně. Libanonká kuchně je právem považována za jednu z nejlepších kuchyní na světě. Rozhodně nečekejte nudná jídla bez vůně a chuti, naopak Vás čeká boháte sektrum koření, bylinek, olivového oleje, cizrny a zeleniny. Vařit  bude kamarádka Mouna Saliba jejiž předci pochází z Libanonu […]