734 386 523 info@centrumkairos.cz

Francouzský gastro víkend s Julií

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Přijďte si vychutnat chutě Francie v podání vášnivé kuchařky a pekařky Julie Macháčkové

Že je francouszká kuchyně samé maso? Kdeže! Francouzská kuchyně má spoustu skvělých bezmasých porkmů, které se staly klasikou a pojmem v gastronomii.
Co třeba ratatouille s gratinovanými bramborami, plněná provensálská zelenina, francouzská cibulačka, quiche,crème brûlée, croissanty atd.

Těšit se také můžete na Francouzské víno nebo míchaný nápoj Kir Royal. Na kytaru nám zahraje své podmanivé tóny Petr Vinduška.

Spojte procházku krásnou přírodou s gastronomickým zážitkem, nebo si u nás rezervujte pokoj a vychutnejte si celý víkend.

ECSTATIC DANCE JOURNEY in The Bohemian Paradise

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

V sobotu 2. července pořádám venkovní ´Ecstatic dance Jorney´ v Českém ráji.
Přijeďte v 17:30, začneme v 18h a skončíme v 21h. Jste vítáni předtím i poté zůstat na drink a užít si dobrou společnost.
K rezervaci: Prosím pošlete vstupné 400Kč na účet Guy Barrington ve Fio bance 2801793353/2010 s Variabilním symbolem 020722 a do poznámky napište své jméno. Vstupné na místě bude za 450Kč.
Pro více info mě kontaktujte zde na Facebooku (Guy Barrington) nebo na emailu: djcolibri1@gmail.com
Abychom se lépe propojili, zahřáli se a prohloubili svůj dech budu vás na začátku provázet. Poté už budete moct volně prozkoumávat prostor.
Ke konci této Cesty budete pozváni k tomu, abyste si lehli na zem, odpočinuli si, odevzdali se, roztáli a integrovat Sílu a krásu kterou jste načeprali.
Vše uzavřeme sdílením v kruhu a pokud budete chtít, jste zváni zůstat a užít si společný čas, občerstvení.

400CZK – 450CZK

Noční úplňkový Temazcal

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Temazcal je tradiční potní lázeň, jež nám dává příležitost k očistě v souladu se čtyřmi elementy. Je to rituál, který vede k propojení a harmonizaci naší energie s přírodními cykly, k návratu do lůna Matky Země...
Setkáním provede XOLOTL MARTINEZ, aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky. 

1300CZK

Libanonský gastro víkend s Mounou

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Přátele zveme Vás na další tématická gastro víkend tentokrát na téma libanonská kuchyně. Libanonká kuchně je právem považována za jednu z nejlepších kuchyní na světě. Rozhodně nečekejte nudná jídla bez vůně a chuti, naopak Vás čeká boháte sektrum koření, bylinek, olivového oleje, cizrny a zeleniny. Vařit  bude kamarádka Mouna Saliba jejiž předci pochází z Libanonu […]

Jak na peníze v nejisté době

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Ahoj přátelé, Máte nějaký plán na zvládnutí inflace a rostoucí ceny? Pokud ne, tak si půjčte ten můj. Během dvouhodinové přednášky poznáte můj plán. Budu rád, když mi ho “ukradnete”, a zvládnete tak následující měsíce či roky. Nebudu mluvit o akciích ani vám nebudu říkat, že máte šetřit. Moje řešení je jiné. Není snadné, ale […]

350Kč

Venkovní ECSTATIC DANCE JOURNEY s DJ COLIBRI v Centrum Kairos

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Extatický tanec nabízí možnost osvobození pohybu, expanze srdce, prohloubení do přítomnosti a všestrannou obnovu a osvěžení našich Bytostí a těl… Extatický stav je stav, kdy překonáváme běžné vnímání osobnosti vázané na příběh a znovu vstupujeme do Velkého tajemství přítomnosti našeho srdce. Tento stav se přirozeně vyskytuje v hlubokém spánku a také v meditaci. Nyní to zažíváme prostřednictvím tance. Když tančíme jako naše srdečnost, reorganizujeme a znovu harmonizujeme každou úroveň našeho Bytí

400CZK – 500CZK

Noční úplňkový temazcal

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Očistná rituální sauna podle Aztécké tradice

350CZK – 1300CZK

Ceremonie s posvátným ohněm a plejádami

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Ceremonie posvátného ohně „Tletl Tlateoxihualli“ je každoroční rituál předků spojený s velkým obřadem „Ceremonie nového ohně“, který se k němu přidruží každých 52 let. Koná se vždy, když Plejády procházejí zenitem nebo středem Mexico City, jako symbol obnovy, změny a transcendence. Čas velkého obřadu nastane už v roce 2027, kdy se sbíhá posvátný počet 260 […]

700Kč

PROBUĎTE SVOU PRAVOU HEMISFÉRU s Kalmanem Horvátem

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

https://www.youtube.com/watch?v=LLM5DOqhafM&t=2s&ab_channel=KalmanHorv%C3%A1t PROBUĎTE SVOU PRAVOU HEMISFÉRU s Kalmanem Horvátem Víkendový workshop pro lidi, kteří mají rádi okamžité pozitivní výsledky.  Chceme-li být během několika hodin šťastnější, zdravější a úspěšnější, měli bychom se stát “superčlověkem“.  Současná doba od náš žádá nadstandardní kreativitu, schopnost se velmi rychle učit novým věcem či jazykům. Chce se od nás, aby naším tělem […]

5380Kč

Úplňkový temazcal

Centrum Kairos Bukovina 53, Mírová pod Kozákovem

Noční temazcal (ze soboty na neděli), který bude věnován vyčištění strachů a limitů, k vidění Světla.

1300Kč