734 386 523 info@centrumkairos.cz
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU

19. 6. 2022 @ 11:00 - 19:00

Oslava v přírodním prostředí Českého ráje u Klokočských skal.

Sejdeme se ke společné oslavě v energeticky velmi silném dnu, kdy nás dle mayského kalendáře bude doprovázet, vyživovat a podporovat symbol 13 JELEN.
Posvátný jelen je symbolem hlubokého léčení, otevření zářivého srdce a ochrany. Tento den má velký obřadní vliv. Přibližuje nás k tomu, co nám může pomoci vytvářet léčivou energii pro to, co nás a naše okolí obklopuje. Symbolizuje sílu, autoritu a rozvoj vyšší inteligence a směřování univerzální léčivé energie.

Číslice 13 má obrovský význam a symbolizuje transcendenci, Vzestup. Je to velmi silné číslo. Umožňuje nám pohybovat se s univerzálním proudem, opustit mlhovinu zmatku a dosáhnout stavu radosti a svobody, který nám umožňuje zažít duchovní povahu života.

Čeká nás očistná práce se slunovratovým ohněm v temazcalu (potní chýši), osobní i skupinová ofrenda, hudba, písně a mnoho dalšího, co společná energie přinese 🙂
Temazcal je tradiční potní lázeň, jež nám dává příležitost k očistě v souladu se čtyřmi elementy. Je to rituál, který vede k propojení a harmonizaci naší energie s přírodními cykly, k návratu do lůna Matky Země…

Setkáním provede XOLOTL MARTINEZ, aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem na aztéckou kosmologii, stejně jako šamanské léčivé techniky.
Díky tomu, že byli jeho předkové oddaní své kultuře a tradici, pronikl do tajných učení a bohaté kosmovize, která sahá až k počátkům věku Pátého Slunce a spojuje jeho předky s linií dávného národa Teochichimeců. Učil se různým druhům přírodní léčby, krystaloterapii, józe, taichi a pracoval s technikami přežití ve volné přírodě. Od 80. let intenzivně vyučuje mládež a děti, pořádá kurzy a semináře věnující se starodávné kultuře Mexika, stejně jako je zasvěcován do dalších domorodých tradic amerického kontinentu.

Datum: neděle 19. června

Čas: začátek v 11 hod.
předpokládaný konec kolem 19hod

Místo: Centrum Kairos – Bukovina 53 (Mírová pod Kozákovem)

Cena: 1 300 Kč za temazcal
Cena za zázemí a příspěvek na dříví: 350 Kč
Společné teplé jídlo po temazcalu 150 Kč

Podrobnosti

Datum:
19. 6. 2022
Čas:
11:00 - 19:00
http://www.manos.cz/oslava-letniho-slunovratu.html

Pořadatel

Centrum Kairos Marcel
Telefon:
734 386 523
E-mail:
info@centrumkairos.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum Kairos
Bukovina 53
Mírová pod Kozákovem, 51101
+ Google Mapa
Telefon:
734 386 523
View Místo konání Website